Často kladené otázkyCo je Avant Browser?

Avant Browser lze nejlépe popsat jako alternativní webový prohlížeč. Avant Browser je samostatná aplikace určená k rozšíření služeb poskytovaných Microsoft Internet Explorerem.

Není Avant Browser spyware?

Ne, Avant Browser není spyware. Avant Browser neshromažďuje žádné uživatelské informace.

Platí se za Avant Browser?

Ne, Avant Browser je zcela zadarmo! Avant Browser je freeware. Můžete jej volně používat, není potřeba se registrovat a nemá žádná omezení. Nicméně pokud chcete vyjádřit svůj obdiv za čas a zdroje strávené při jeho vývoji během několika let, přijímám peněžní dary. Pokud chcete darovat jakoukoli částku, tak klikněte sem. Vaše podpora udrží Avant Browser živý a účinný.

Obsahuje Avant Browser uninstaller? Musím odinstalovávat starší verzi před instalací verze nové?

Ano, Avant Browser obsahuje uninstaller. Doporučuje se odinstalovat starou kopii a restartujte počítač před instalací nové verze.

Mění Avant Browser nastavení Internet Exploreru?

Koncový uživatel může použít Avant Browser ke změně domovské stránky a záložek Internet Exploreru. Avant browser, ale nemění další nastavení aplikace Internet Explorer, přesto i v něm jsou další internetové nastavení, která mohou být změněny, jako třeba řetězec identifikace prohlížeče..

Je Avant Browser bezpečný?

Ano, Avant Browser je bezpečný. Vzhledem k tomu, že je založen na aplikaci Internet Explorer, je Avant Browser tak bezpečný jako je bezpečný Internet Explorer. Avant Browser podporuje všechny web. stránky zabezpečené přes SSL. Délka šifrování v Avant browseru je stejná jako v aplikaci Internet Explorer.

Aby bylo možné procházení historií zpět/vpřed z rozbalovací nabídky, musíte mít nainstalován Internet Explorer 5.5 nebo vyšší.

Proč Outlook Express vždy otvírá odkazy v Internet Exploreru?

Toto je chyba Outlook Expressu. Upgradujte prosím Outlook Express na verzi 6.0.

Jak Avant Browser pracuje?

Využívá služeb jádra Microsoft Internet Exploreru, pro zobrazování a HTML navigaci na web. stránkách.

Jak Avant Browser vylepšuje prohlížení internetu?

Avant Browser je aplikace, která využívá technologii MDI (Multiple-Document-Interface). Tato technologie je méně náročná na systémové prostředky, načítání webových stránek je rychlejší a všechny otevřené záložky lze snadno ovládat.

Co je integrovaný vyhledávač?

V Avant Browseru je integrováno vyhledávání s Yahoo / Google nejvýkonnějším vyhledávačem na světě. Uživatel může vyhledávat na internetu s Avant browser přímo, bez otevření domácí stránky Yahoo / Google.

Jaké jsou systémové požadavky pro Avant Browser?

Potřebujete 300 MHz nebo rychlejší procesor, 128MB RAM nebo víc, operačním systémem mohou být Windows 2000/2003, Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7. Internet Explorer verze 6.0,7.0 Nebo 8.0.

Pro ideální výkon: Windows XP a Internet Explorer 7.0 nebo vyšší.

Testované Systémy:

  • Pentium II 333 / 64M Ram / Windows NT + Service Pack 6 / Internet Explorer 4.01
  • Celeron 1.7G / 128 Ram / Windows 2000 / Internet Explorer 5.5
  • AMD K7 800 / 256 Ram / Windows XP Home Edition / Internet Explorer 6
  • Pentium-4 2.4G / 512 Ram / Windows XP Professional + Service Pack 1 / Internet Explorer 6 SP1
  • Intel T5500/ 2G Ram /vista 32 chs /IE7
  • Amd TL64 / 4G Ram /vista 64 eng /IE7

když se objeví problémy při používání Avant Browseru - komu můžu napsat?

když se objeví problémy při používání Avant Browseru - komu můžu napsat? Avant Browser fóra, Fandové a Moderátoři fóra vám pomohou.